« Eral-Kan » : différence entre les versions
Aucun résumé des modifications |
|||
| Ligne 12 : | Ligne 12 : | ||
! scope="col" | Monument | ! scope="col" | Monument | ||
!Plan | !Plan | ||
! | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |Le Pic | | rowspan="3" |Le Pic | ||
| Ligne 22 : | Ligne 23 : | ||
| style="background:#D8D24B; color:#000;" | | | style="background:#D8D24B; color:#000;" | | ||
|[[Fichier:Eral-Kan — 1ier cercle.png|centré|bordure|300x300px]] | |[[Fichier:Eral-Kan — 1ier cercle.png|centré|bordure|300x300px]] | ||
| | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| Ligne 42 : | Ligne 44 : | ||
| style="background:#EDEDED; color:#000;" | | | style="background:#EDEDED; color:#000;" | | ||
|[[Fichier:2ième cercle.png|centré|sans_cadre|143x143px|bordure]] | |[[Fichier:2ième cercle.png|centré|sans_cadre|143x143px|bordure]] | ||
| | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
|1. | |||
|Annexe loggia | |||
|} | |||
|- | |- | ||
| style="background:#E6C199; color:#000;" | III | | style="background:#E6C199; color:#000;" | III | ||
| Ligne 51 : | Ligne 59 : | ||
| style="background:#E6C199; color:#000;" | | | style="background:#E6C199; color:#000;" | | ||
|[[Fichier:3ième_cercle.png|bordure|centré|sans_cadre|413x413px]] | |[[Fichier:3ième_cercle.png|bordure|centré|sans_cadre|413x413px]] | ||
| | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
|1. | |||
|Garnison des Gardiens du Pic | |||
|- | |||
|2. | |||
|Bastida-Est | |||
|- | |||
|3. | |||
|Grand hospes | |||
|- | |||
|4. | |||
|Résidence Bourgmestre de la cité | |||
|- | |||
|5. | |||
|Hospes royal | |||
|- | |||
|6. | |||
|Villa gouvernorale | |||
|- | |||
|7. | |||
|Chambre de justice | |||
|- | |||
|8. | |||
|Villa diplomatique | |||
|- | |||
|9. | |||
|Chambre des commerces | |||
|- | |||
|10. | |||
|Bastida-Ouest | |||
|- | |||
|11. | |||
|Écuries gouvernorales | |||
|- | |||
|12. | |||
|Résidence grand architecte | |||
|} | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |La petite couronne | | rowspan="2" |La petite couronne | ||
| Ligne 61 : | Ligne 108 : | ||
| style="background:#F5C657; color:#000;" | | | style="background:#F5C657; color:#000;" | | ||
|[[Fichier:Eral-Kan — 4ième cercle.png|bordure|centré|sans_cadre|302x302px]] | |[[Fichier:Eral-Kan — 4ième cercle.png|bordure|centré|sans_cadre|302x302px]] | ||
| | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
|1. | |||
|Garnison sud | |||
|- | |||
|2. | |||
|Garnison nord | |||
|- | |||
|3. | |||
|Grand argentier | |||
|} | |||
|- | |- | ||
| style="background:#FFF59D; color:#000;" | V | | style="background:#FFF59D; color:#000;" | V | ||
| Ligne 70 : | Ligne 129 : | ||
| style="background:#FFF59D; color:#000;" | | | style="background:#FFF59D; color:#000;" | | ||
|[[Fichier:Eral-Kan — 5ième cercle.png|bordure|centré|sans_cadre|165x165px]] | |[[Fichier:Eral-Kan — 5ième cercle.png|bordure|centré|sans_cadre|165x165px]] | ||
| | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
|1. | |||
|Garnison sud | |||
|- | |||
|2. | |||
|Garnison nord | |||
|- | |||
|3. | |||
|Grand argentier | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |Le grande couronne | | rowspan="3" |Le grande couronne | ||
| Ligne 79 : | Ligne 165 : | ||
| style="background:#66BB6A; color:#000;" | | | style="background:#66BB6A; color:#000;" | | ||
| style="background:#66BB6A; color:#000;" | | | style="background:#66BB6A; color:#000;" | | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Ligne 88 : | Ligne 175 : | ||
| style="background:#A7DCE5; color:#000;" | Grand Théâtre<br/>Lieu du meurtre | | style="background:#A7DCE5; color:#000;" | Grand Théâtre<br/>Lieu du meurtre | ||
| style="background:#A7DCE5; color:#000;" | Statue de Jinjald Kan | | style="background:#A7DCE5; color:#000;" | Statue de Jinjald Kan | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Ligne 97 : | Ligne 185 : | ||
| style="background:#64B5F6; color:#000;" | | | style="background:#64B5F6; color:#000;" | | ||
| style="background:#64B5F6; color:#000;" | Grand Colisée | | style="background:#64B5F6; color:#000;" | Grand Colisée | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Ligne 107 : | Ligne 196 : | ||
| style="background:#B39DDB; color:#000;" | | | style="background:#B39DDB; color:#000;" | | ||
| style="background:#B39DDB; color:#000;" | Hippodrome | | style="background:#B39DDB; color:#000;" | Hippodrome | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Ligne 116 : | Ligne 206 : | ||
| style="background:#F8BBD0; color:#000;" | | | style="background:#F8BBD0; color:#000;" | | ||
| style="background:#F8BBD0; color:#000;" | Cathédrale | | style="background:#F8BBD0; color:#000;" | Cathédrale | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Ligne 125 : | Ligne 216 : | ||
| style="background:#F2A0C1; color:#000;" | | | style="background:#F2A0C1; color:#000;" | | ||
| style="background:#F2A0C1; color:#000;" | Statue d'Eral Sorien | | style="background:#F2A0C1; color:#000;" | Statue d'Eral Sorien | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Ligne 135 : | Ligne 227 : | ||
| style="background:#EF9A9A; color:#000;" | | | style="background:#EF9A9A; color:#000;" | | ||
| style="background:#EF9A9A; color:#000;" | | | style="background:#EF9A9A; color:#000;" | | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Ligne 144 : | Ligne 237 : | ||
| style="background:#BCAAA4; color:#000;" | | | style="background:#BCAAA4; color:#000;" | | ||
| style="background:#BCAAA4; color:#000;" | | | style="background:#BCAAA4; color:#000;" | | ||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Ligne 152 : | Ligne 246 : | ||
Phasellus ultrices mattis molestie. N˘ulla et tellus et massa scelerisque facilisis. In sed sem elementum, tincidunt arcu a, commodo nibh. Aenean rhoncus fringilla felis. Nam et justo vel orci lacinia fermentum nec convallis est. Aliquam ultrices orci sit amet dolor consectetur, et dictum elit imperdiet. Pellentesque iaculis viverra felis ac vestibulum. Sed iaculis mi nec efficitur consectetur. Maecenas ipsum orci, imperdiet ut dignissim non, ornare sit amet nibh. Sed ipsum ex, ornare vitae risus a, tincidunt viverra erat. Maecenas sed lectus nec odio scelerisque aliquet auctor ac elit. Vivamus risus justo, fermentum eget faucibus eleifend, dictum vitae risus. Etiam a ligula augue. Pellentesque a augue neque. Maecenas a malesuada orci. | Phasellus ultrices mattis molestie. N˘ulla et tellus et massa scelerisque facilisis. In sed sem elementum, tincidunt arcu a, commodo nibh. Aenean rhoncus fringilla felis. Nam et justo vel orci lacinia fermentum nec convallis est. Aliquam ultrices orci sit amet dolor consectetur, et dictum elit imperdiet. Pellentesque iaculis viverra felis ac vestibulum. Sed iaculis mi nec efficitur consectetur. Maecenas ipsum orci, imperdiet ut dignissim non, ornare sit amet nibh. Sed ipsum ex, ornare vitae risus a, tincidunt viverra erat. Maecenas sed lectus nec odio scelerisque aliquet auctor ac elit. Vivamus risus justo, fermentum eget faucibus eleifend, dictum vitae risus. Etiam a ligula augue. Pellentesque a augue neque. Maecenas a malesuada orci. | ||
Version du 6 novembre 2025 à 11:36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec volutpat, felis sed luctus imperdiet, libero lacus sodales ex, lobortis tempor felis nulla in felis. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Suspendisse pulvinar, odio ac consequat dapibus, erat tortor rhoncus leo, nec volutpat dolor eros et tellus. In in semper sapien, at consectetur lacus. Sed et sodales metus, eu consectetur lorem. Phasellus at mi eu magna bibendum dignissim. Integer posuere enim et eleifend mattis. Vivamus varius nulla at velit ultrices, eu scelerisque nisl efficitur. Cras nec mattis mi. Donec vel erat eget massa vestibulum mattis.
Fusce a augue leo. Morbi posuere, tellus at facilisis iaculis, nunc lorem imperdiet arcu, ut mollis justo neque non ligula. Nullam quis arcu tellus. In cursus, libero sed sollicitudin ornare, tellus augue luctus magna, non commodo justo lacus eget metus. Curabitur posuere urna eu porttitor lacinia. Integer ornare leo in magna maximus dictum. Vivamus at euismod nibh, quis venenatis ipsum. In efficitur ornare augue, vitae efficitur libero laoreet et. Mauris elementum venenatis elementum. Integer ex eros, consequat ut dictum id, rutrum non urna. Aliquam quis sagittis mauris. Nam luctus erat eros, sed posuere tellus efficitur quis. Vestibulum pretium tincidunt consectetur.
Phasellus ultrices mattis molestie. N˘ulla et tellus et massa scelerisque facilisis. In sed sem elementum, tincidunt arcu a, commodo nibh. Aenean rhoncus fringilla felis. Nam et justo vel orci lacinia fermentum nec convallis est. Aliquam ultrices orci sit amet dolor consectetur, et dictum elit imperdiet. Pellentesque iaculis viverra felis ac vestibulum. Sed iaculis mi nec efficitur consectetur. Maecenas ipsum orci, imperdiet ut dignissim non, ornare sit amet nibh. Sed ipsum ex, ornare vitae risus a, tincidunt viverra erat. Maecenas sed lectus nec odio scelerisque aliquet auctor ac elit. Vivamus risus justo, fermentum eget faucibus eleifend, dictum vitae risus. Etiam a ligula augue. Pellentesque a augue neque. Maecenas a malesuada orci.









